ROKHEM INFO

Miks SANIMED

Sanimedi veterinaartoitudes on kombineeritud teaduspôhised teadmised ennetava toitumise efektiivsusest ja toitumisteraapiast pikaaegse kogemusega kôrgekvaliteetse koera- ja kassitoid tootmisel.

SANIMED Preventive sarja tooted on kohandatud koerte ja kasside järgi ning on ideaalsed kõikidele tõugudele. SANIMED Curative on välja töötatud kõrgekvaliteetse naturaalse toormaterjali baasil, mis on  tõestatud efektiivsusega ning kohandatud erinevate haiguste eripäradele.

SANIMED kuiv ja märg toit on täielikult omavahel asendatavad ja seega täiesti kombineeritavad.

SANIMED Veterinary Nutrition koera- ja kasstoit on ka väga maitsev ja teie lemmikloom naudib seda. Teie veterinaararst usaldab SANIMEDi.

Kliki siia, kui soovite rohkem informatsiooni koeravõi kassitoidu kohta.

SANIMED Kvaliteedi tagamine

SANIMED sarja toodab Vobra Special Petfoods. Kvaliteet on Vobra üks tähtsamaid prioriteete. Vobra on sertifitseeritud ISO 9001: 2008 ja GMP + B8. See tagab, et kõik meie toodetud toidud vastavad kõigile Euroopa õigusaktidega kehtestatud kvaliteedinõuetele ning samuti GMP ja ISO 9001: 2008 lisanõuetele. Võite olla kindel, et teie lemmikloomadele välja töötatud toidud on toodetud, pakendatud ja tarnitud ohutult.

Tooraine

Vobra tehasesse tarnitavaid tooraineid kontrollib ja analüüsib kvaliteediosakond. Toorainet kontrollitakse mikrobioloogiliselt ja keemiliselt lõhna, värvi ja koostise suhtes, et tagada tooraine vastavus Vobra kõrgetele nõudmistele.  Lisaks sellele teeb Vobra koostööd ainult kvalifitseeritud tarnijatega. Neid tarnijaid kontrollitakse igal aastal.

Tootmine

Tootmise ajal võetakse toote proove korrapäraselt ja testitakse neid. Me hindame koostisainete lõhna, värvi, segu jämedust, graanuli lagunemist ja kaalu, niiskust ja koostist. Me kasutame NIR testi, et kontrollida, kas meie toodete keemiline koostis vastab tehnilistele nõuetele.

Lisaks testitakse meie tooteid mikrobioloogiliselt ja keemiliselt ka sõltumatu välise labori poolt. Seega võime olla kindlad, et tooted vastavad kõigile nõuetele ja et me suudame tagada toodangu kvaliteedi ja ohutuse. Kõik tootmisprotsessi ja kvaliteeditestide andmed salvestatakse meie automatiseeritud süsteemis. Lisaks viiakse läbi kvaliteedikontroll, mis tagab, et tootmine on läbi viidud optimaalsetel tingimustel.

Valmistooted

Peale kvaliteediosakonna heakskiitu tooted pakendatakse. Selles etapis kontrollime veel kord, kas toodete kvaliteet vastab meie nõuetele. Trükime pakendile koodi, mis võimaldab meil alati jälgida toote partiid ning määrata kindlaks selle valmistamisel kasutatud toorained.

Seejärel hoitakse valmistoodet kuivas ja puhtas laos. Neid ladusid kontrollitakse regulaarselt tagamaks nõuetekohane hügieen.